Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

VILA TONI - GRADAC

Gradac

 GRADAC

 

Městečko a velmi rušné letovisko v pozadí s masivem Riliče. V obci jsou zbytky římských staveb a středověkého opevnění a strážní věž ze 17. století na obranu proti Turkům.
V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména pláž Gornja Vala. Také klimatické podmínky patří mezi nejpříznivější na jaderském pobřeží. Gradac je místem pro hezkou rodinnou dovolenou, hezké prázdniny. Zajímavým výletem může být návštěva krasového sladkovodního jezera u vsi Bačina. Je to soustava šesti navzájem propojených nádrží, hlubokých až 28 metrů, jejichž hladina je nad úrovní mořské hladiny a dno pod její úrovní. S mořem je soustava propojena odtokovým kanálem, prokopaným začátkem 20. století.
 

Konečná cena zahrnuje:  7x nájem studia, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, klimatizace, používání  kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo, ručníky, služby delegáta, parkování a pobytovou taxu. 
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění ( 299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba), polopenze (490,-Kč/osoba/den), večeře (320,-Kč/osoba/den), snídaně (190,-Kč/osoba/den) v hotelu Sunce (cca 350 m od vily): snídaně formou bufetu,  večeře výběr z menu, dva druhy polévek, salátový bufet (děti do 12 let mají na stravu 50% slevu).  K zakoupené stravě v hotelu Sunce je možné využití bazénů.
Poloha: vila se nachází přímo u živé pobřežní promenády.
Vybavení: moderně zařízené studia s vybaveným kuchyňským koutem a lednicí, sprchou, WC, TV, Wi-Fi a klimatizací. Studia mají balkon nebo terasu.
Pláž: cca 10 m od vily, oblázková s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti.
Sport a zábava: vodní sporty, možnosti výletů lodí i busem do okolí.

Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce

Slevy a příplatky
dítě do 12 let bez lůžka u S2+1      zdarma
dítě zdarma (povinný příplatek)      210,-Kč
 


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist