Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

VILA NATALIJA - DRVENIK

Drvenik
DRVENIK

 

Malá obec a letovisko s malým přístavem pod svahy Riliče. Nejpěknější koupání je v zátokách Gornja Vala a Dolnja Vala, kde jsou pláže pokryty drobnějšími oblázky a hrubým pískem. Severně od obce jsou pozůstatky opevnění ze 17. století a obranná věž. V horní části Gornji Drveník, v horském svahu nad obcí je gotický, později zbarokizovaný kostel sv. Jiří. Do kostela jsou zazděny středověké náhrobní desky.
Z Drveniku, ze zátoky Dolnja Vala jezdí trajekt na ostrov Hvar do obce Sućuraj.


Konečná cena zahrnuje: 7x nájem apartmánu, klimatizaci, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, používání  kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo, ručníky, služby delegáta, parkování a pobytovou taxu.                                                                          
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění ( 299,- Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba), polopenze (490,-Kč/osoba/den), večeře ( 320,-Kč/osoba/den)  v penzionu Adria: 
snídaně formou bufetu,  večeře výběr z menu, salátový bufet (děti do 12 let mají na stravu 50% slevu),
Poloha: vila se nachází v části Gornja Vala, pěšky 15 min. do Dolního Drveniku (trajekt na ostrov Hvar).
Vybavení: apartmány s vybaveným kuchyňským koutem a lednicí, sprchou, WC, TV, mikrovlnou troubou, klimatizací, Wi-Fi  a balkonem směrem k moři. Některé mají navíc i terasu s posezením. Možnost využití venkovního grilu v zahradě.   
Pláž: 50m od vily, oblázková s pozvolným vstupem, částečně stíněná borovicemi, vhodná pro děti.
Sport a zábava: půjčovna šlapadel, vodní sporty, možnost výletů lodí i autobusem do okolí, půjčovna kol i elektrokol . V místě je nově vybudovaná cyklostezka Drvenik - Gradac.Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist