Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

 

foto-m.jpg

TANEČNÍ VEČERY S DUO JAMAHA

Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a apartmá.

ANIMACE
UBYTOVÁNÍ V HOTEL DRVENIK PALACE

MINICHLADNIČKA A TV NA POKOJI
KLIMATIZACE

Wi-Fi internet
50 METRŮ OD PLÁŽE
ZNÁTE Z TV ŠLÁGR

 


DRVENIK

Malá obec a letovisko s malým přístavem pod svahy Riliče. Nejpěknější koupání je v zátokách Gornja Vala a Dolnja Vala, kde jsou pláže pokryty drobnějšími oblázky a hrubým pískem.Severně od obce jsou pozůstatky opevnění ze 17. století a obranná věž. V horní části Gornji Drvenik, v horském svahu nad obcí je gotický, později zbarokizovaný kostel sv. Jiří. Do kostela jsou zazděny středověké náhrobní desky. Z Drveniku, ze zátoky Dolnja Vala jezdí trajekt na ostrov Hvar do obce Sućuraj.

Hotel se nachází v části Gornja Vala, nedaleko penzionu Adria, cca. 50 m od pláže, která je z části stíněna stromy. V hotelu je k dispozici výtah. Pokoje jsou nově a moderně vybaveny, mají WC, sprchu, vysoušeč vlasů, minichladničku, Wi-Fi, klimatizaci, TV a balkon. Taneční večery budou probíhat v penzionu Adria.

Konečná cena zahrnuje: 7x ubytování , 7x polopenzi, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., služby delegáta, čtyři taneční večery s Duo Jamaha a pobytovou taxu.
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba)

Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce
1. 6. 2019 8. 6. 2019 7 8 7490 Kč   ZVOLIT >>>  
8. 6. 2019 15. 6. 2019 7 8 7980 Kč   ZVOLIT >>>  
MIMOŘÁDNÁ SLEVA 5%
Využijte mimořádnou slevu 5% ze základní ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2018. Pro poskytnutí slevy je rozhodující datum uzavření smlouvy o zájezdu a připsání 50% zálohy na účet CK.


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist